Malá prímestská štvrť

s možnosťami bývania, práce, služieb a oddychu

Hneď vedľa obytného rezortu Quartetto postavíme polyfunkčný bytový komplex Trevia, čím prepojíme bývanie so službami, tak aby naši rezidenti mali všetko podstatné na dosah a čo priamo nedosiahnu, aby mali dostupné napešo.

Aj My
máme svoje rodiny…

Pri tvorbe koncepcie Trevie sme vsadili na atribúty, ktoré sú pre nás dôležité, pretože aj my máme svoje rodiny.

Moderné
dispozície

s pestrou paletou výmer 2,3,4-izbových bytov, a komu by nestačila výmera, tomu ponúkame možnosť spájania bytov do veľkometrážnych dispozícií. Celkový počet bytov je 32.

Všestrannosť
projektu

bytových aj nebytových priestorov ponúka možnosti na bývanie, priestory pre firmy, obchody a služby.

Atmosféra
pokoja, ticha

s krásnym výhľadom na krásnu prírodu bez mestského ruchu a hlučnej premávky pod oknami.

Občianska
vybavenosť

blízkeho sídliska Sásová ponúka všetky potrebné služby: materské školy/jedna môže byť aj u nás/,školy, pošta, poliklinika/ambulancie môžu byť aj u nás,/ kaviarne a reštaurácie/jedna môže byť aj u nás/, obchody aj služby/môžu byť aj u nás/.

Moderná architektúra
v strede prírody

Moderná architektúra ladnej Trevie nadväzuje na komorné Quartetto s cieľom vytvorenia modernej mini štvrte za hranicou Sásovej pre pokojné bývanie, oddych, prácu a zábavu.

Dopravná
dostupnosť

je v dnešných časoch viac ako dôležitá, preto sme vybudovali novú prístupovú komunikáciu, na ktorú sa dá autom napojiť zo 4 smerov /čo by inde za to dali?/. Samozrejme nestačí sa k nám len autom dopraviť, potrebné je aj parkovanie, preto máme k dispozícii 32 miest v podzemných garážach a toľko isto aj nekrytých pozdĺž cesty. Zástavka MHD je vzdialená 150 m a tak aj využite hromadnej dopravy je ľahko dostupné.

Menu
Dohodnite si stretnutie

Nepreváhajte a bývate.

Kontakt